Sprawdź aktualną ofertę - zadzwoń lub napisz do Nas

Transport ponadnormatywny

Facebook YouTube Instagram Odwiedź nas na portalach społecznościowych

Niestandardowe ładunki wymagają specjalnych rozwiązań. Jeśli szukasz firmy, która podejmie się przewozu ładunku o nietypowych wymiarach lub znacznej masie, którego nie można przewieźć przy pomocy klasycznego zestawu samochodowego, skontaktuj się z przedsiębiorstwem transportowym TRANS Sp. z o.o. Nasze usługi to m.in. transport ponadnormatywny i ponadgabarytowy, który realizujemy przy pomocy nowoczesnych zestawów niskopodwoziowych obsługiwanych przez doświadczonych kierowców.

Transport ponadnormatywny drogowy

Przewóz niektórych kategorii ładunków wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, takiego jak samochodowe zestawy niskopodwoziowe. Dzięki użyciu tego typu zestawów przewóz ładunków o znacznej masie lub nietypowych wymiarach staje się możliwy i bezpieczny, zarówno dla ładunku, jak i dla innych uczestników ruchu drogowego czy dla podstawowej infrastruktury drogowej. Nasza firma dysponuje nowoczesną flotą tego typu zestawów samochodowych, z których każdy został doposażony w wyciągarki i specjalne najazdy ułatwiające załadunek i rozładunek różnych kategorii ładunków, przede wszystkim ciężkich pojazdów budowlanych, rolniczych, leśnych i innych. Oczywiście, by transport ponadnormatywny był transportem bezpiecznym, prócz wysokiej jakości sprzętu, potrzebni są również wykwalifikowani ludzie, którzy zajmą się jego obsługą. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców, którzy wiedzą jak zabezpieczać różnego rodzaju ładunki na czas transportu i jak poruszać się po drogach, by nie stwarzać niepotrzebnego zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego. Wiemy również, jak zaplanować trasę przejazdu ładunku ponadnormatywnego, tak by dostarczyć go w wyznaczone miejsce, w ustalonym ze zleceniodawcą czasie.

Usługi z zakresu transportu ponadnormatywnego odnoszą się do różnych kategorii ładunków, między innymi takich jak ciężkie i duże elementy konstrukcyjne, maszyny przemysłowe, pojazdy budowlane, maszyny rolnicze i leśne, i wielu innych. Jeśli zatem interesuje Cię transport ponadnormatywny i szukasz firmy, która specjalizuje się w świadczeniu tego typu usług transportowych, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy przystępne ceny usług spedycyjnych i możliwie krótkie terminy realizacji zleceń.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.