Sprawdź aktualną ofertę - zadzwoń lub napisz do Nas

Transport maszyn rolniczych

Facebook YouTube Instagram Odwiedź nas na portalach społecznościowych

Ze względu na nietypowe wymiary lub znaczną masę transport maszyn rolniczych, przynajmniej niektórych ich rodzajów, wymaga użycia specjalistycznych zestawów samochodowych. Do przewozów tej kategorii ładunków wykorzystujemy nowoczesne zestawy niskopodwoziowe wyposażone w najazdy i wyciągarki, co przyspiesza proces załadunku i rozładunku, a przy okazji gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa transportu. Sprawdź pełną ofertę firmy TRANS Sp. z o.o. i skorzystaj z naszych usług!

Szybki i bezpieczny transport maszyn rolniczych w atrakcyjnej cenie

Oferujemy szeroko pojęte usługi spedycyjne związane z organizacją całego procesu transportu ładunków o nietypowych wymiarach lub znacznej masie. Dzięki doświadczeniu i możliwości skorzystania z nowoczesnych zestawów samochodowych obsługiwanych przez odpowiednio wykwalifikowanych kierowców, klientom naszej firmy możemy zaoferować przystępne ceny na transport maszyn rolniczych różnych kategorii, od klasycznych ciągników rolniczych zaczynając, na dużych kombajnach zbożowych kończąc. Co warte podkreślenia, dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam ładunków, a także o bezpieczeństwo innych użytkowników ruchu drogowego. Dlatego zawsze staramy się tak zaplanować trasę przejazdu naszych zestawów samochodowych, by transport odbywał się w sposób płynny, a powierzony nam ładunek dotarł w wyznaczone miejsce, w sposób bezpieczny i wyznaczonym przez zleceniodawcę terminie. Gwarantujemy wysoki poziom bezpieczeństwa transportu maszyn rolniczych i wielu innych kategorii pojazdów specjalistycznych, w tym pojazdów budowlanych i maszyn leśnych. Wiemy jak zabezpieczać tego typu ładunki, by nie uległy uszkodzeniu podczas transportu, jak w bezpieczny sposób załadować je na zestaw i jak je z niego ściągnąć, już po dowiezieniu w miejsce przeznaczenia.

Jeżeli zależy Ci na zorganizowaniu przewozu pojedynczej maszyny lub większej liczby maszyn rolniczych, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Transport maszyn rolniczych to jedna z naszych specjalności, dzięki czemu możesz mieć pewność, że powierzone naszej opiece pojazdy dotrą we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie technicznym, bez zbędnej zwłoki i opóźnień. Jeśli ciekawi Cię koszt takiej usługi, skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.