Sprawdź aktualną ofertę - zadzwoń lub napisz do Nas

Transport niskopodwoziowy

Facebook YouTube Instagram Odwiedź nas na portalach społecznościowych
Przewóz niektórych typów ładunków wymaga użycia specjalistycznych zestawów samochodowych wyposażonych w najazdy i wyciągarki. Jeżeli szukasz firmy, która świadczy usługi transportu niskopodwoziowego i dysponuje nowoczesną flotą pojazdów przystosowanych do przewozu różnych kategorii ładunków ponadnormatywnych, takich jak maszyn i pojazdy budowlane, sprzęt rolniczy czy leśny, zapoznaj się z naszą ofertą.
Transport niskopodwoziowy

Sprawny transport niskopodwoziowy w atrakcyjnej cenie

Realizujemy kompleksowe usługi związane z przewozami ładunków wielkogabarytowych i ponadnormatywnych o nietypowych wymiarach, które swym obwodem wykraczają poza obrys klasycznego zestawu samochodowego lub ładunków o znacznej masie, o ciężarze przekraczającym standardowe obciążenia dla typowych zestawów samochodowych. Transport niskopodwoziowy to przede wszystkim przewozy różnych kategorii pojazdów, maszyn specjalistycznych i urządzeń przemysłowych.

Transport niskopodwoziowy

Zajmujemy się m.in. przewozem maszyn budowlanych, pojazdów rolniczych i leśnych. Są to przede wszystkim koparki, koparko-ładowarki, ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, harwestery (kombajny zrębowe) i wiele innych. Mamy doświadczenie w organizowaniu przewozów tego typu ładunków, dysponujemy przystosowanym do ich przewozu sprzętem i co najważniejsze, nasi kierowcy wiedzą, jak radzić sobie z tego typu ładunkami. Dzięki temu usługi transportu niskopodwoziowego realizowane są przez nas sprawnie, bezpiecznie i co istotne dla każdego z naszych klientów, ich cena jest niezwykle atrakcyjna. Oczywiście cena na usługę typu transport niskopodwoziowy ustalana jest zawsze indywidualnie, po uwzględnieniu wszystkich aspektów technicznych związanych z przygotowaniem i zabezpieczeniem określonego typu ładunku do przewozu.

Transport niskopodwoziowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat usług transportowych świadczonych przez firmę TRANS Sp. z o.o., zatelefonuj lub napisz. Firma gwarantuje profesjonalne podejście do każdego klienta i każdego zlecenia przewozu. Dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam ładunków. Dokładamy największych starań, by zostały przetransportowane we wskazane miejsce, w wyznaczonym terminie, bez opóźnień. Gwarantujemy najwyższą jakość usług na transport niskopodwoziowy, przede wszystkim na przewozy różnych kategorii maszyn i pojazdów.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.