Sprawdź aktualną ofertę - zadzwoń lub napisz do Nas

Transport maszyn budowlanych

Facebook YouTube Instagram Odwiedź nas na portalach społecznościowych

Zorganizowanie przewozu dużych i ciężkich pojazdów budowlanych, takich jak koparki, koparko-ładowarki, wiertnice, walce, spycharki i inne, wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i sprzętu przystosowanego do ich transportu. Firma TRANS Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi transportowe związane z przewozem maszyn budowlanych oraz wielu innych kategorii ładunków o znacznej masie lub nietypowych wymiarach. Transport maszyn budowlanych to usługa dedykowana firmom i osobom prywatnym.

Tani transport maszyn budowlanych na terenie całego kraju

Oferujemy kompleksowe usługi związane z organizacją transportu i przewozem wielu kategorii pojazdów i maszyn specjalistycznych o ponadnormatywnych wymiarach lub masie, których nie można przewozić na typowych zestawach samochodowych. Do transportu maszyn budowlanych wykorzystujemy specjalne zestawy niskopodwoziowe wyposażone w wyciągarki i najazdy, co przyspiesza i usprawnia cały proces ich załadunku/rozładunku. Nasi kierowcy mają duże doświadczenie w przewozach tego typu maszyn, dzięki czemu możemy zagwarantować maksymalny poziom bezpieczeństwa ich transportu i terminowość w realizacji powierzonych nam zleceń. Wiemy jak zabezpieczyć maszyny budowlane na czas transportu, tak by nie uległy uszkodzeniu i dotarły w wyznaczone miejsce o czasie, w nienaruszonym stanie technicznym. Transport maszyn budowlanych to przede wszystkim przewozy koparek i koparko-ładowarek, ale zajmujemy się również przewozami innych kategorii maszyn budowlanych, w tym niezwykle specjalistycznych ich rodzajów, chociażby takich jak wiertnice czy walce. Co warte podkreślenia, usługi transportu maszyn budowlanych realizujemy na terenie całego kraju, na rzecz przedsiębiorstw i osób prywatnych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, wystarczy zatelefonować lub napisać.

Przystępne ceny, szybki czas realizacji zleceń i wysoki poziom bezpieczeństwa ładunków powierzonych nam do transportu to największe zalety oferty transportowej przygotowanej przez naszą firmę. Jeśli w sposób szczególny interesuje Cię transport maszyn budowlanych, pragniemy podkreślić, że mamy duże doświadczenie w organizowaniu tego typu przewozów, dysponujemy również nowoczesnym sprzętem i zatrudniamy ludźmi, którzy podołają każdemu zleceniu. Zapraszamy do kontaktu!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.