Sprawdź aktualną ofertę - zadzwoń lub napisz do Nas

Transport ponadgabarytowy

Facebook YouTube Instagram Odwiedź nas na portalach społecznościowych
Zadbaj o bezpieczeństwo przewozu ładunków o znacznych rozmiarach lub masie, wybierając usługi firmy transportowej TRANS Sp. z o.o. Firma zajmuje się organizacją przewozów ładunków ponadgabarytowych, czyli takich, które ze względu na swoje rozmiary nie mogą być przewożone z wykorzystaniem standardowych zestawów samochodowych. Transport ponadgabarytowy to przede wszystkim przewozy pojazdów budowlanych, rolniczych i leśnych oraz innych ciężkich ładunków, takich jak elementy konstrukcyjne

Bezpieczny i sprawny transport ponadgabarytowy za dobrą cenę

Dzięki doświadczeniu i wiedzy, jaką dysponujemy, klientom naszej firmy możemy zaoferować najwyższej jakości usługi związane ze spedycją ładunków niestandardowych, przede wszystkim ładunków ponadgabarytowych charakteryzujących się znaczną długością, szerokością lub wysokością. Takich, których nie można przewozić na standardowych zestawach samochodowych. Przykładem tego typu ładunków są różne kategorie specjalistycznych maszyn budowlanych i pojazdów rolniczych. Posiadamy nowoczesny sprzęt w postaci zestawów wyposażonych w naczepy niskopodwoziowe przystosowane do przewozu ładunków ponadnormatywnych – zestawy wyposażone są w specjalne najazdy i wyciągarki, które ułatwiają załadunek i gwarantują bezpieczny przewóz ładunków o niestandardowych wymiarach. Nasi kierowcy mają duże doświadczenie, jeśli chodzi o transport ponadnormatywny. Poza tym wiemy, jak zabezpieczyć tego typu ładunki na czas transportu, jak w bezpieczny sposób załadować je na naczepę i jak je z niej ściągnąć. Dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam ładunków, jednocześnie troszczymy się o bezpieczeństwo innych użytkowników ruchu drogowego. Dzięki temu usługi transportu ponadgabarytowego realizujemy sprawnie, w możliwie krótkich terminach – bez zbędnej zwłoki i opóźnień.

Jeżeli zależy Ci na ograniczeniu kosztów związanych z przewozem ładunków o nietypowych wymiarach i chcesz, by ich przewóz był bezpieczny, skontaktuj się z naszą firmą. Warto pamiętać, że transport ponadnormatywny wymaga dużego doświadczenia, a w wielu przypadkach również dodatkowego pilotażu, dzięki czemu może być realizowany w bezpieczny, odpowiedzialny sposób. My mamy doświadczenie i sprzęt potrzebny do realizacji tego typu usług. Zapraszamy do kontaktu!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.